Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Help
sq: Ndihmë

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Header
sq: Titulli

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Gray
sq: Gri

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Blue
sq: Blu
