Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
