School Administration (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Register
fil: Magrehistro

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Ayos

en: Update
fil: Baguhin

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan
