School Administration (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Откажи

en: Administration
bg: Администрация

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Промени

en: Parents
bg: Родители

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Създай

en: View
bg: Преглед

en: Notes
bg: Бележки

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: Details
bg: Детайли

en: Withdraw
bg: Оттегли

en: parent
bg: родител

en: Notes:
bg: Забележки:
