School Administration (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Total
mr: एकूण

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
