School Administration (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Details
ne: विस्तृत विवरण
