School Administration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Single
af: Enkel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: Signature
af: Handtekening

en: e-mail
af: E-pos

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
af: Jou handtekening sal openbaar gemaak word aan die einde van jou kommentare.

en: parent
af: ouer
