School Administration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Single
ast: Cenciellu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Signature
ast: Robla

en: Details
ast: Detalles

en: e-mail
ast: Corréu
