School Administration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Single
be: Адзінкавы

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Signature
be: Подпіс

en: Details
be: Падрабязна

en: Current
be: Бягучы

en: Today
be: Сёння

en: Days
be: Дні

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
be: Подпіс будзе выводзіцца напрыканцы каментароў.

en: parent
be: бацькоўская

en: Relations
be: Сувязі
