School Administration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Today
bn: আজ

en: Comment settings
bn: মন্তব্যের সেটিংস

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
bn: আপনার মন্তব্যসমূহের নিচে সাক্ষরটি জুড়ে দেয়া হবে যা সবাই দেখতে পাবে।
