School Administration (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel
