School Administration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Statistics
bs: Statistika

en: Signature
bs: Potpis

en: Details
bs: Detalji

en: Today
bs: Danas

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Relationship
bs: Relacija

en: Comment settings
bs: Postavke komentara

en: parent
bs: roditelj
