School Administration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Single
ca: Simple

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Signature
ca: Signatura

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Details
ca: Detalls

en: Current
ca: Actual

en: Company
ca: Empresa

en: Security
ca: Seguretat

en: Class
ca: Classe

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Occupation
ca: Professió

en: Today
ca: Avui

en: Days
ca: Dies

en: Not available
ca: No disponible

en: Booked
ca: Reservat

en: Add New
ca: Afegeix un nou

en: e-mail
ca: correu electrònic

en: New
ca: Nou

en: Relationship
ca: Relació

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Surname
ca: Cognoms

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
ca: La vostra signatura es mostrarà públicament al final dels vostres comentaris.

en: parent
ca: pare

en: Available
ca: Disponible

en: Organization
ca: Organització

en: Choose
ca: Tria

en: Registration
ca: Registre

en: Relations
ca: Relacions

en: Computer
ca: Ordinador

en: Government
ca: Govern

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Old
ca: Antic
