School Administration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Signature
cy: Llofnod

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Details
cy: Manylion

en: Current
cy: Cyfredol

en: Company
cy: Cwmni

en: Today
cy: Heddiw

en: e-mail
cy: e-bost

en: Relationship
cy: Perthynas

en: Comment settings
cy: Gosodiadau sylw

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
cy: Bydd eich llofnod yn cael ei ddangos yn gyhoeddus ar waelod eich sylwadau.

en: parent
cy: rhiant
