School Administration (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: e-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་མིང་རྟགས་འདི་ཁྱོད་རའི་བསམ་བཀོད་ཚུའི་མཇུག་ལུ་མི་མང་སྦེ་བཀྲམ་བཏོན་འབད་འོང་།

en: parent
dz: རྩ་ལག
