School Administration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Single
el: Απλή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Company
el: Εταιρία

en: Class
el: Κλάση

en: Gender
el: Γένος

en: Today
el: Σήμερα

en: Days
el: Ημέρες

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: New
el: Δημιουργία

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
el: Η υπογραφή σας θα εμφανίζεται δημόσια στο τέλος των σχολίων σας.

en: parent
el: γονέας

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Relations
el: Σχέσεις
