School Administration (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Single
eo: Unuopa

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Signature
eo: Subskribo

en: Details
eo: Detaloj

en: e-mail
eo: retpoŝto

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
eo: Via subskribo montriĝos publike ĉe la fino de viaj komentoj.

en: parent
eo: patra
