School Administration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Single
et: Üksik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Add new
et: Lisa uus

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Signature
et: Allkiri

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Details
et: Üksikasjad

en: Current
et: Praegune

en: Jobs
et: Tööd

en: Company
et: Asutus

en: Class
et: Klass

en: Level
et: Tase

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Today
et: Täna

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: New
et: Uus

en: Relationship
et: Seos

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
et: Allkirja näidatakse avalikult sinu kõigi kommentaaride järel.

en: parent
et: peamine

en: Classes
et: Klassid

en: Available
et: Saadaval

en: Relations
et: Seosed

en: Teachers
et: Õpetajad

en: Music
et: Muusika

en: Government
et: Valitsus

en: Capacity
et: Maht
