School Administration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Signature
eu: Sinadura

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Current
eu: Unekoa

en: Today
eu: Gaur

en: Days
eu: Egunak

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: e-mail
eu: e-posta

en: New
eu: Berriak

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
eu: Zure sinadura zure iruzkinen azpian bistaratuko da publikoki.

en: parent
eu: gurasoa

en: Available
eu: Gaituta

en: Organization
eu: Erakundea

en: Choose
eu: Hautatu

en: Relations
eu: Harremanak

en: TOTAL
eu: GUZTIRA
