School Administration (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Today
ga: Inniu

en: Surname
ga: Sloinne

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
ga: Taispeánfar do shíniú go poiblí ag bun gach ceann de do ráitis.
