School Administration (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Single
gu: એક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Details
gu: વિગતો

en: Today
gu: આજે

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: Relationship
gu: સંબંધ
