School Administration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Single
he: יחיד

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Signature
he: חתימה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Details
he: פרטים

en: Current
he: נוכחי

en: Company
he: חברה

en: Security
he: אבטחה

en: Withdraw
he: משיכה

en: Today
he: היום

en: Days
he: ימים

en: Not available
he: לא זמין

en: e-mail
he: דוא"ל

en: New
he: חדש

en: Relationship
he: יחס

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Surname
he: שם משפחה

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
he: החתימה שלך תוצג באתר בסוף כל תגובה שתכתוב.

en: parent
he: אב

en: Available
he: זמין

en: Organization
he: ארגון

en: Relations
he: יחסים
