School Administration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: Signature
hr: Potpis

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Details
hr: Detalji

en: Current
hr: Trenutno

en: Level
hr: Nivo

en: Today
hr: Danas

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: e-mail
hr: e-mail adresa

en: Relationship
hr: Odnos

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
hr: Vaš će potpis biti prikazan na dnu vaših komentara.

en: parent
hr: nadređeni

en: Relations
hr: Odnosi

en: Music
hr: Glazba
