School Administration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Today
hy: Այսօր

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
hy: Ձեր ստորագրությունը կլինի հրապարակային ցուցադրված ձեր մեկնաբանությունների վերջում
