School Administration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Add
ka: დამატება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Details
ka: დეტალები

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Today
ka: დღეს

en: e-mail
ka: ელ. ფოსტა

en: New
ka: ახალი

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: parent
ka: მშობელი
