School Administration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
kk: Сіздің әрбір пікіріңіздің соңында қолтаңбаңыз жария ретінде көрсетілетін болады.

en: parent
kk: ата-ана

en: Registration
kk: Тіркелу
