School Administration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: e-mail
km: អ៊ី​មែល

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
km: ហត្ថលេខា​របស់​អ្នក​នឹង​បង្ហាញ​ជា​សាធារណៈ នៅ​ចុង​បញ្ចប់​នៃ​មតិ​យោបល់​របស់​អ្នក ។​

en: parent
km: ​មេ

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង
