School Administration (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд
