School Administration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Today
ne: आज

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग
