School Administration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Signature
nn: Signatur

en: Start Date
nn: Startdato

en: Details
nn: Detaljar

en: Class
nn: Klasse

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
nn: Signaturen din vil visast for alle på slutten av kommentarane dine.

en: parent
nn: overordna

en: Choose
nn: Vel
