School Administration (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
