School Administration (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ
