School Administration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: Signature
sl: Podpis

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Today
sl: Danes

en: e-mail
sl: e-pošta

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
sl: Vaš podpis bo javno viden na dnu vaših komentarjev.

en: parent
sl: starš

en: Relations
sl: Relacije
