School Administration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add new
th: เพิ่มใหม่

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Statistics
th: สถิติ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Details
th: รายละเอียด

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Company
th: บริษัท

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: e-mail
th: อีเมล

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
th: ข้อความลงท้ายจะแสดงต่อท้ายความคิดเห็นที่คุณเขียน

en: parent
th: ลำดับชั้น

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Music
th: ดนตรี

en: Tel
th: โทรศัพท์
