School Administration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى
