School Administration (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Class
fi: Luokka

en: Level
fi: Taso

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Today
fi: Tänään

en: Days
fi: Päivät

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: New
fi: Uusi

en: Relationship
fi: Suhde

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: parent
fi: isäntä

en: Available
fi: Saatavilla

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Notes:
fi: Huom!

en: Transfer
fi: Siirrä

en: Old
fi: Vanha

en: Capacity
fi: Kapasiteetti
