School Administration (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
