School Administration (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Parents
ro: Părinți

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Notes
ro: Note

en: Statistics
ro: Statistici

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Details
ro: Detalii

en: Current
ro: Actual

en: Class
ro: Clasă

en: Today
ro: Azi

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: New
ro: Nou

en: Relationship
ro: Relaţie

en: parent
ro: părinte

en: Classes
ro: Clase

en: Available
ro: Disponibil

en: Full Name
ro: Nume complet

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Notes:
ro: Note:

en: Old
ro: Vechi
