School Administration (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet
