School Administration (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parents
sk: Nadradené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Current
sk: Aktuálny

en: Class
sk: Trieda

en: Withdraw
sk: Odobrať

en: Today
sk: Dnes

en: Days
sk: Dni

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Reason
sk: Dôvod

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: parent
sk: nadradený

en: Available
sk: Dostupné

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Choose
sk: Vybrať

en: Registration
sk: Registrácia

en: Notes:
sk: Poznámky:
