School Administration (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: Welcome
sr: Добродошли
