School Administration (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக
