School Administration (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana
