School Administration (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Welcome
pl: Witamy

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Current
pl: Bieżący

en: Class
pl: Klasa

en: Level
pl: Poziom

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Withdraw
pl: Wycofaj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Days
pl: Dni

en: Not available
pl: Niedostępny

en: New
pl: Nowy

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Reason
pl: Powód

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Gender:
pl: Płeć:

en: parent
pl: nadrzędny

en: Classes
pl: Klasy

en: Available
pl: Dostępne

en: Date of Birth
pl: Data urodzenia

en: Show user
pl: Pokaż użytkownika

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Choose
pl: Wybierz

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Staff
pl: Personel

en: User autocomplete
pl: Automatyczne uzupełnianie nazw użytkowników

en: Record
pl: Rekord

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Transfer
pl: Przesyłanie

en: Current City:
pl: Obecne miasto:

en: Portrait Photos
pl: Zdjęcia portretowe

en: Add Portrait Photo
pl: Dodaj zdjęcie portretowe

en: Browse Persons
pl: Przeglądaj osoby

en: Father
pl: Ojciec

en: Mother
pl: Matka

en: student
pl: uczeń

en: School Administration
pl: Administracja szkoły

en: Columns to display
pl: Kolumny do wyświetlenia

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Class & Lesson
pl: Klasa & lekcja

en:  Session
pl:  Sesja

en: TCL ID
pl: ID TCL

en: Class Progress
pl: Postępy klasy

en: Student ID:
pl: ID ucznia:

en: Class:
pl: Klasa:

en: Records:
pl: Wpisy:
