School Administration (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: User autocomplete
am: ተጠቃሚ ራሥ-ሙላ
