School Administration (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Parents
lt: Tėvai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Current
lt: Dabartinis

en: Class
lt: Klasė

en: Withdraw
lt: Ištrauka

en: Today
lt: Šiandien

en: Days
lt: Dienos

en: New
lt: Naujas

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Reason
lt: Priežastis

en: parent
lt: tėvas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Registration
lt: Registracija

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: Notes:
lt: Pastabos:
