School Administration (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Parents
sq: Prindër

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Statistics
sq: Statistikat

en: parent
sq: prindi

en: User autocomplete
sq: Plotësim automatik i përdoruesit

en: Notes:
sq: Shënime:
