School Administration (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්
