School Administration (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Parents
cs: Rodiče

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add new
cs: Přidat nový

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Current
cs: Aktuální

en: Class
cs: Třída

en: Level
cs: Úroveň

en: Today
cs: Dnes

en: Days
cs: Dnů

en: New
cs: Nové

en: Relationship
cs: Vztah

en: Reason
cs: Důvod

en: parent
cs: nadřazený

en: Available
cs: K dispozici

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: User autocomplete
cs: Automatické dokončování uživatelského jména

en: Notes:
cs: Poznámky:
