School Administration (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Parents
lv: Vecāki

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Current
lv: Pašreiz

en: Today
lv: Šodien

en: Days
lv: Dienas

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: New
lv: Jauns

en: Relationship
lv: Attiecība

en: parent
lv: vecāks

en: Available
lv: Pieejams

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Choose
lv: Izvēlies

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde

en: Notes:
lv: Piezīmes:
